Українською
Русский
logo firewood

Біопаливо

"Одним із шляхів вирішення енергетичних проблем є використання відновлюваних джерел енергії, збільшення виробництва і споживання біопалива. В Україні є всі економічні умови для виробництва і реалізації твердого біопалива. Все це дозволяє швидко нарощувати потужності його виробництва." - Йдеться в одному аналізі ринку енергоресурсів України.

Біопаливо - це паливо з біологічної сировини, одержуване, як правило, в результаті переробки стебел цукрового очерету або насіння ріпаку, кукурудзи, сої. Існують також проекти різного ступеня опрацьованості, спрямовані на отримання біопалива з целюлози і різного типу органічних відходів, але ці технології перебувають на ранній стадії розробки або комерціалізації. Різниться рідке біопаливо ( для двигунів внутрішнього згоряння, наприклад, етанол, метанол, біодизель), тверде біопаливо (дрова, солома ) і газоподібне ( біогаз, водень).Як видно з вищенаведеного визначення біопаливо - вельми широке поняття. Вікіпедія до біопалива відносить навіть « кізяк » , при згорянні якого виділяється дим « дивно приємного запаху » : )) Але цей сайт виключно і повністю присвячений темі твердого біопалива, оскільки в Україні останнім часом ринок біопалива інтенсивно розвивається саме в цьому напрямку. Кінцевим споживачем твердого біопалива є як фізичні особи, тобто звичайні люди які використовують тверді види палива для опалення і приготування їжі, так і підприємства, організації, школи, лікарні, теплостанції ...


Великий інтерес і високі темпи освоєння технологіями виготовлення твердого біопалива (лінія брикетування) обумовлені по-перше тим, що часто сировина, що використовується для виробництва як зветься «дармова», і по-друге тим, що ринок збуту не обмежується молодим, ринком біопалива України що тільки розвивається, оскільки європейські країни з готовністю скуповують і спалюють українські «євродрова». Що стосується «дармової» сировини, то це більше відноситься до підприємств які мають в процесі свого виробництва органічні відходи.

НА ЭТОМ САЙТЕ ВЫ МОЖЕТЕ ПОЗНАКОМИТСЯ С ТАКИМИ ВИДАМИ ТВЕРДОГО ТОПЛИВА:

Брикети

Гранули

Дрова колоті

Вугілля деревне