Українською
Русский
logo firewood

Продаж дров, брикетів

Дрова колотыеКомпанія Файервуд займається продажем і реалізацією дров. На сьогоднішній день, ми реалізуємо як за оптовими цінами, так і вроздріб у великих і малих кількостях колоті дрова. Наша продукція максимально підходить для тих, кому потрібні дрова для опалення або каміну, для дачі, будинків та інших потреб.

Добре просушені, складені для транспортування - це кращий варіант для Вас. Також за бажанням клієнта, ми пакуємо паливо в спеціальні сітки, або стягуємо в оберемки або просто завантажуємо насипом, в залежності від Ваших потреб. Купити дрова від компанії Файервуд дуже просто - зателефонуйте нам.

 

Дрова за породами деревини:

  • Дубові дрова; (дуб складається з більш щільної деревини. Утворює жар, що довго зберігається. Має високу тепловіддачу, підходить для широкого застосування: баня, барбекю і т.і.)
  • Березові дрова; (легко розгораються і дуже добре горять виділяючи достатню кількість тепла. Підходять для застосування в камінах адже при горінні не тріщать. Часто застосовуються в лазнях, тому-що мають дізенфікуючі властивості, наповнюють приміщення приємним ароматом)
  • Дрова змішаних порід. (Широко використовуються для обігріву приміщень. Ідеально підходять для використання в зимовий період у всіх сверах використання).

Види пакування:

Є кілька способів для упаковки дров. За бажанням клієнта ми пакуємо їх у спеціальні сітки які надалі успішно продаються на багатьох автозаправках, магазинах та супермаркетах. Такий вид упаковки підходить для клієнтів, які займаються оптовою закупівлею з метою подальшої перепродажі палива, через свої мережі магазинів. Також для приватного будинку, чи дачі чи лазні. Дрова насипом, складеному в спеціальні бокси. Всі види можливих упаковок, дивіться на фотографіях нижче. Ціна колотих, продаж дров, в сітках, насипом - уточнюйте по телефону 067 430-57-58

дрова в сетках

 


  • Паливні брикети продаж

Крім колотих дров, компанія Файервуд займається роздрібним і оптовим продажем брикетів.

Купити паливні брикетиБрикет – це сучасний вид екологічного палива, яке складається з пресованої тирси. Паливні брикети бувають різі, деякі мають довгастий вид з отвором всередині, що покращує характеристики їх горіння. Паливні брикети мають хороші показники по тепловіддачі і економічності, тому з успіхом використовуються в наші дні, як паливо для: домашніх

топливіе брикети

камінів, котельних, на дачах, і в багатьох інших галузях.

Даний вид палива дуже популярний в Європі і великий відсоток їх йде на експорт. Ми рекомендуємо Вам купити брикети

і оцінити їх перевагу над іншими аналогічними видами біопалива.

Купити брикети в спеціальних упаковках зручних для їх подальшого продажу, або насипом, в мішках (за бажанням клієнта) можна зі складу. Сушика для тирси ідеально готує тирсу для виготовлення даної продукції.

Для получения дополнительной информации обратитесь к нашему консультанту (067) 409-88-13


  • Деревне вугілля продаж

Деревне вугілля - це високовуглецевий продукт, який утворюється в результаті піролізу деревини, тобто продукт тління деревини без доступу повітря. Результатом такого процесу є деревне вугілля. На вигляд це легка пориста речовина, що утворює велику температуру. Даний вид палива широко використовується в багатьох галузях вже багато років: ресторани, кузні, барбекю. Це паливо для швидкого приготування будь чого.

Купити дрова, паливні брикети, деревне вугілля: Київ, Дніпропетровськ, Одеса, Вінниця, Харків, Житомир, Рівне, Львів. Євро паливо і біопаливо за ціною виробника.

Файервуд – продаж брикетів, колотих дров, древного вугілля.